Od ponad 20 lat pomagamy rodzinom upamiętnić ich bliskich.

Usługi pogrzebowe

Trumny i urny

Flota

Namiot i winda pogrzebowa

Uroczystość żałobna to bardzo ważny element ludzkiego życia – i jako ostatni jego akord powinna być przygotowana w sposób godny, elegancki, możliwie najbardziej perfekcyjny, z dbałością o szczegóły. Dlatego oferujemy Państwu skorzystanie z windy pogrzebowej. Jej zadaniem jest łagodne, automatyczne opuszczenie trumny do grobu. Winda pogrzebowa niewątpliwie podnosi jakość ceremonii pogrzebowej, wpływając korzystnie na jej całościowy wizerunek estetyczny, ale i redukując ciężar psychiczny, który bardzo się powiększa u uczestników uroczystości głównie w momencie, gdy trumna, czasem niestabilnie kołysząc się na linach, w końcu uderza głucho o dno grobu.

Chłodnia

Nasze chłodnie spełniają wszystkie wymogi Europejskie. To godne miejsce na oczekiwanie ciała zmarłego do miejsca ostatecznego spoczynku na cmentarzu.

Klepsydry

Na nich umieszczamy najważniejsze informację dotyczące pogrzebu. Dzięki klepsydrom okoliczni mieszkańcy będą mogli zjawić się na pogrzebie i pożegnać osobę zmarłą modlitwą.
Klepsydry są wykonane w formacie A4 a tekst można dowolnie modyfikować. Dzięki laminowaniu są odporne na wilgoć.

Tabliczki

Wykonane są na z materiału nierdzewnego i zabezpieczone dwoma warstwami specjalnych folii odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nasze tabliczki mogą wytrzymać nawet do 5 lat.

Odzież dla zmarłych

Ubranie na ostania drogę zmarłego zawsze z fasonem. Kolekcje, tak stylowe jak i klasyczne. Wykonane z wysokiej jakości tkanin i oferowane w przystępnej cenie. Koszule marynarki, garsonki, bielizna, buty. Wszystko w jednym miejscu w siedzibie firmy.

Obrazki pamiątkowe

Osoby uczestniczące w pogrzebie otrzymują obrazki wspomnieniowe. Są pamiątką o zmarłej osobie. Zawierają imię, nazwisko osoby zmarłej, wiek, miejsce pochówku i modlitwę. Obrazki są dwustronne i laminowane, a dzięki temu trwałe.

Dewocjonalia

Mamy na sprzedaż modlitewniki oraz różańce w różnych kolorach.

Call Now Button